Каркасний басейн Bestway 56465 549 х 274 х 122 см
- Готово до відправки
- Код: 56465
41 964 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн Bestway 56465 /5,49 м x 2,74 м x 1,22 м є ідеальним вибором для сімей завдяки чудовій конструкції сталевого каркаса, розробленій для забезпечення максимальної міцності та довговічності. Крім того, для збирання басейну не потрібно використовувати багато інструментів, тому він ідеально підходить для домашнього використання у дворі. До набору входить: тент для басейну, який захищає від потрапляння сміття, коли він не використовується, сходи для входу та виходу та насос із продуктивністю 5678 л/1500 галонів для підтримання кришталево чистої води. Додаткові особливості — корозійний металевий каркас і спускний клапан із регулятором потоку для швидкого зливання води. У разі належного догляду басейну подарує вашій родині можливість насолоджуватися літнім плаванням довгі роки!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 549 см |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 14812 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Фільтр | Картриджний |
| Ширина | 274 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 964 ₴


