Каркасний басейн Bestway 56671, 488 х 244 х 122 см
- Готово до відправки
- Код: 56671
33 479 ₴
Каркасний басейн Bestway 56671, 488 х 244 х 122 см (3 028 л/год (пісочний), дозатор, сходи, тент) є ідеальним вибором для сімей завдяки чудовій конструкції сталевого каркаса, розробленій для забезпечення максимальної міцності та довговічності. Крім того, для збирання басейну не потрібно використовувати багато інструментів, тому він ідеально підходить для домашнього використання у дворі. Басейн зроблений із TritechTM, тришарового зміцненого вінілового матеріалу. Додаткові особливості — корозійний металевий каркас і спускний клапан із регулятором потоку для швидкого зливання води. До набору входить насос із пісочним фільтром із продуктивністю 1000 галонів/3028 л/год. До набору також входить: сходи, тент для басейну та захисна підстилка. У разі гарного догляду ваш басейн подарує вашій родині можливість насолоджуватися літнім плаванням довгі роки!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 103.6 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 488 см |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 11532 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Фільтр | Піщаний |
| Ширина | 244 см |
- Ціна: 33 479 ₴


