Бассейн каркасный Bestway 56442 прямоугольный 404х201х100см,фильтр-насос,лестница,ремкомпл
|
Найменування товару |
Басейн каркасний Bestway фільтр-насос, сходи, ремкомплект (56442) |
|---|---|
|
Бренд |
Bestway |
|
Країна походження |
КНР |
|
Торгова марка |
Bestway |
|
Форма |
Прямоугольный |
|
Тип товару |
Басейн |
|
Категорія |
Басейн каркасний |
|
Тип басейну |
Каркасный |
|
Об'єм басейну |
6930 л |
|
Тип насосу |
Пісочний |
|
Стать |
Для дівчаток, Для хлопчиків, Унісекс |
|
Матеріал |
Тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
|
Додатково |
Сходи, фільтр-насос, ремкомплект |
|
Розмір упаковки |
165 х 59 х 38 см |
|
|
|
|
Вага |
78,5 кг |
|
Розмір |
404 х 201 х 100 см |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 100 см |
| Длина | 404 см |
| Цвет | Серый |
| Объем | 6930 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 201 см |
Информация для заказа
- Цена: 24 027 ₴


